Ciekawe miejsca na urlop

Kto powiedział, że noclegiem musi być pokój w dużym budynku hotelowym? W dzisiejszych czasach mamy wiele ciekawych rozwiązań, jak urozmaicić przebywanie w innych miejscowościach. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby nocować w miejscach niekonwencjonalnych. Polska jest pięknym krajem, a jego turystyka coraz prężniej się rozwija, tak,że nawet zmiana województwa może być ogromną przygodą.

Domki na drzewie

tree

Ręka do góry, kto chciał mieć domek na drzewie! No właśnie, las rąk! To marzenie z dzieciństwa można spełnić na kilka dni wyjeżdżając do Nałęczowa. W tej miejscowości pod Lublinem można znaleźć kurort, który proponuje ciekawe rozwiązania noclegu. Apartamenty są umiejscowione na drzewach i nazwane są nazwą jego gatunku. Posiadają piękne wnętrze z oknami wychodzącymi na samą naturę. Ponadto kurort oferuje takie atrakcje jak rzeźbienie w drewnie, wycieczka do koron drzew i dendrologiczne wycieczki po okolicy

Domki na wodzie

Kolejna malownicza perspektywa jak z bajki. Kto by nie chciał spać na wodzie? Jest ku temu okazja w Mielnie, gdzie pomysłodawca kiedyś sam zbudował sobie domek na wodzie i postanowił przekształcić to w interes. Teraz jest to genialny pomysł i w tak malowniczej scenerii nie sposób się nie zakochać. Domki na wodzie są całoroczne i jest ich 10 do dyspozycji. Domki unosząc się na wodzie idealnie kołyszą do snu i miło nastrajają przy porannej kawie.

Hobbitówka

Coś dla fanów „Władcy Pierścieni”. Opisywana chatka znajduje się na Podkarpaciu i uszczęśliwi fanów hobbitów. Domek można znaleźć na skraju lasu na wzgórzu Krzywczy i wychodzi malowniczo na Dolinę Sanu. Jest on całoroczny i wykonany z surowców naturalnych, takich jak glina i drewno. Wnętrze ma jak z filmu i jest idealną opcją na odcięcie się od rzeczywistości.

Wieliczka

wieliczka

Wieliczka, to legendarna, słona miejscowość, w której każde dziecko musiało choć raz polizać ścianę soli. Można tam nie tylko podreperować swoje zdrowie oparami soli. Dostępne są noclegi 125 metrów pod kopalnią. Jest to wyjątkowe doświadczenie i jeśli tylko jest taka możliwość, warto z niej skorzystać. Noc w takim miejscu przyniesie wiele korzyści zdrowotnych, a doświadczenie zostanie w pamięci do końca życia.

Glendoria

Miejsce, które spełni potrzeby podróżnika i fanki rozmachu. Glendoria to ekskluzywny camping, w którym można spędzić noc w eleganckim namiocie, nowocześnie urządzonym i spełniającym wszelkie wymagania. Kurort gwarantuje ciszę, spokój, intymność, relaks i kontakt z naturą. Wystrój namiotu przypomina drogi apartament. Ponadto jest basen, SPA, prywatna plaża i pyszne wyżywienie.

Współpraca: https://www.wszystko-do-hotelu.pl/.